Kontakti



Outi Leppälä

Projektijohto, markkinointistrategia ja brändikonsepti


outi.leppala@hel.fi, 09-31036279

Riikka Lahdensuo

Blogin päätoimittaja, kaupunkilaisyhteistyö


riikka.lahdensuo@hel.fi, 09-31036044

 

Ulla Pietiläinen

Viestintä, brändikonsepti


ulla.pietilainen@hel.fi, 09-31025768

Tia Hallanoro

Luovat ratkaisut ja digitaaliset sisällöt


tia.hallanoro@hel.fi, 09-31025816

Anna-Mari Valtonen

Markkinointistrategia


anna-mari.valtonen@hel.fi, 09-31025841

Nita Pilkama

Markkinointistrategia


09-31036354, nita.pilkama@hel.fi

Piia Raitavuo

Markkinointistrategia


09-31037990, piia.raitavuo@hel.fi

Saila Machere

Kaupunkimarkkinoinnin kokonaisuus


saila.machere@hel.fi, 09-31025903

 

Marja-Leena Rinkineva

Elinkeinopolitiikan kokonaisuus


marja-leena.rinkineva@hel.fi, 09-31036141